Hakkımızda

Vizyon ve Misyonumuz

Hakkımızda : 2020 yılında kurulan Tst Kalıp Makine ve Mühendislik, başarılı bir geçmişi ve eğitimli profesyonel kadrosu ile sektörde lider olma amacıyla hareket etmektedir, edindiğimiz tecrübeler ile kaliteyi hizmete dönüştürerek hizmet vermekteyiz.
Sektörün ihtiyaçlarını belirleyerek hizmet verdiğimiz kurumsal firmalara etkili ve hızlı bir biçimde çözüm odaklı çalışmaktayız.
Her geçen gün daha da güçlenen ve büyümekte olan firmamız aynı zamanda kaliteden ödün vermemektedir. Firmamız profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bu bağlamda özellikle hizmet sektöründe insan kaynakları sorununa eğilmektedir.

Vizyonumuz : Amatör bir ruh ile profesyonelliği birleştirerek, çalıştığımız sektörün her alanında, yurt içinde ve yurt dışında, güvenilir ve kaliteli hizmet verebilecek, tanınan bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz : Hizmet verdiğimiz sektörde, teknolojinin getirdiği tüm imkanları uygulayan, güvenilir, iş veren odaklı ve kaliteli hizmet veren, iş veren ve çalışanlarının haklarına saygılı, sektöründe nitelikli çalışanlar yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluşuz.

Bizi Arayabilirsiniz.